Kasım 23, 2014, 05:44:48 ÖS

Gönderen Konu: SimsTR-TV! Bölümü ile ilgili sorular..  (Okunma sayısı 46932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SimsTR

• Emekli Yönetici
  • Sim-God (Kurucu Admin)
  • Sim-Puan: 4789
    • Kişisel The Sims 3 Sayfam & Tasarımlarım
SimsTR-TV! Bölümü ile ilgili sorular..
« : Nisan 14, 2008, 08:54:27 ÖS »
Burada SimsTR-TV! Bölümü ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Ancak nasıl dizi çekilir, resim yollanır gibi soruları burada SORMAYIN! Onların başlıkları ayrı. Lütfen arama yapın.

Ayrıca dizilerin değişim istekleri için de; http://www.simstr.com/forum/index.php?topic=24069.0 adresini kullanınız.

Sisteme yeni geçildiği için bazı pürüzler olabilir. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız burada paylaşabilirsiniz.
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2008, 10:37:29 ÖÖ Gönderen: SimsTR »

Çevrimdışı CactuS

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 829
    • Murder Stage | Sims 2 is NOT dead.
Ynt: Dizilerle ilgili İşlemler
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2008, 09:07:53 ÖS »
Punkinbow diye bir dizim vardı sanırım,grup arkadaşlarımla beraber yapmaya karar vermiştik.Devam edemedik (zaten grup da dağılmıştı bir ara,tekrar birleştik vs.).Araya zaman girince olmuyormuş,kilitlenirse sevinirim.
Siz büyüdükçe dünya küçülüyor ve eskiden değerli bulduğunuz çoğu şey anlamını yitiriyor.
Acele etmeyin, gerçekten. Anın tadını çıkarın.

Çevrimdışı Filia

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 1336
  • ~Hatsune Miku~
    • Filia's World
  • Ödüller:
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2008, 09:12:24 ÖS »
benim büyük hastalık adlı dizime artık devam edemeyeceğim kaldırabilirsiniz
Kanade FOR yassa Görmek için resme tıkla

Çevrimdışı SimsTR

• Emekli Yönetici
  • Sim-God (Kurucu Admin)
« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2008, 09:14:07 ÖS »
Tamam arkadaşlar. Lütfen linkler ile beraber formata uygun isteyelimki, kolayca işleme konsun.  ;-)

Çevrimdışı Linuffin

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 647
  • Paranın Ne Önemi Var Mühim Olan Miktarı
Ynt: !!! Dizilerle ilgili İşlemler !!!
« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2008, 11:19:54 ÖS »
bi şey sorcam.
Şimdi diyelim bi diziye başladık. Kimse beğenmedi biz de beğenmedik. Onu yayından kalkan dizilere atsak başka bi diziye başlasak onu da bitirdikten sonra tekrar ilk dizimizi geri alabilir miyiz?
Gönderildiği Zaman:: Nisan 14, 2008, 11:45:45 ÖS
bi de yeni bi diziye başlıycaksak yeni dizilere mi aççaz konuyu?

7. Bölüm GELDİ!! Yeni 07.08.11
Pepe Le Pew

Çevrimdışı locce

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 47
« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2008, 11:43:04 ÖS »
Çok yararlı bir dizi olmuş fakat benim de Harry Potter dizim vardı. Yayından kalktı. Resim koymamıştım o yüzden. Özür dilerim bilmiyordum. Zaten o günün akşamında koyacaktım ama kilitlendi. Bende yeni bir dizi başlattım. GizliDünyanın Sır Kapısı diye. Onu yapıyorum. Yapmasaydım, açılmasını isterdim. Ayrıca bu konuyu açtığın çok iyi olmuş Erdem abiciğim. +1 :1:

Şunu da ekleyim :
Eğer dizimi The Sims 2 ile bitirirsem 100 resim ya da 100 + resimlik bir film yapmayı planlıyorum. Başarılar dileyin.   ;-)  Umarım TheSims 2 im olur  :/  :NN:

Çevrimdışı Metican

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 43
  • Yazacak kadar değerli bir şey bulamadım!
« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2008, 09:12:40 ÖÖ »
Çok yararlı bir dizi olmuş fakat benim de Harry Potter dizim vardı. Yayından kalktı. Resim koymamıştım o yüzden. Özür dilerim bilmiyordum. Zaten o günün akşamında koyacaktım ama kilitlendi. Bende yeni bir dizi başlattım. GizliDünyanın Sır Kapısı diye. Onu yapıyorum. Yapmasaydım, açılmasını isterdim. Ayrıca bu konuyu açtığın çok iyi olmuş Erdem abiciğim. +1 :1:

Şunu da ekleyim :
Eğer dizimi The Sims 2 ile bitirirsem 100 resim ya da 100 + resimlik bir film yapmayı planlıyorum. Başarılar dileyin.   ;-)  Umarım TheSims 2 im olur  :/  :NN:

Benimde bununla ilgili bir sorum var. Burası SimsTR TV ama sadece dizi var. Bence bu yeni, klasik diziler filan güzel olmuş ama ondan öncede bir ayrım olsa filmler ve diziler gibi. Madem SimsTR " TV " o zaman filmde olması lazım ve bir sürü yemek programı, yarışmalar var ama onlarda dizi bölümünde onlara da diğer die bir başlık atarak yapabilirsiniz. Bence çok güzel olur. Sırf dizi olmuo :/

Çevrimdışı SimsTR

• Emekli Yönetici
  • Sim-God (Kurucu Admin)
Ynt: SimsTR-TV! Bölümü ile ilgili sorular..
« Yanıtla #7 : Nisan 15, 2008, 10:41:09 ÖÖ »
bi şey sorcam.
Şimdi diyelim bi diziye başladık. Kimse beğenmedi biz de beğenmedik. Onu yayından kalkan dizilere atsak başka bi diziye başlasak onu da bitirdikten sonra tekrar ilk dizimizi geri alabilir miyiz?
Gönderildiği Zaman:: Nisan 14, 2008, 11:45:45 ÖS
Olur.

Alıntı
bi de yeni bi diziye başlıycaksak yeni dizilere mi aççaz konuyu?
Evet Yeni Dizilere açacaksınız.

Şunu da ekleyim :

Benimde bununla ilgili bir sorum var. Burası SimsTR TV ama sadece dizi var. Bence bu yeni, klasik diziler filan güzel olmuş ama ondan öncede bir ayrım olsa filmler ve diziler gibi. Madem SimsTR " TV " o zaman filmde olması lazım ve bir sürü yemek programı, yarışmalar var ama onlarda dizi bölümünde onlara da diğer die bir başlık atarak yapabilirsiniz. Bence çok güzel olur. Sırf dizi olmuo :/
Film yapmanızda bir sorun yok ama 100'den fazla resim olmalı. Ki unutmayın en popüler dizilerin bölüm başına resim sayısı 30-40'ı buluyor. Yani doyurucu olmalı filmler. Filmler için de bir başlık açacağım yakında.. O zamana kadar Yeni Dizilere açabilirsiniz, sonra taşırız.

Çevrimdışı Sersim

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 20
  • Femme Fatale
« Yanıtla #8 : Nisan 15, 2008, 04:32:17 ÖS »
Benim dizimin derece puanında N/A yazıyor bu ne anlama geliyor?

Çevrimdışı locce

• Sim-Professor
  • *
« Yanıtla #9 : Nisan 15, 2008, 05:04:49 ÖS »
Yaaa. Erdem abicim kusura bakma ama bence bu SimsTR TV bölümünün konulara ayrılması hiç güzel olmamış. Çok karışık olmuş. Bana kalmış bir şey olsa eski hline getir diyeceğim ama benim elimde değil. Bir de o yıldızlar N/A yazılarının ne anlama geldiğini açıklar mısın ?

Çevrimdışı Ozy..

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 25
« Yanıtla #10 : Nisan 15, 2008, 06:37:06 ÖS »
bi de erdem abi dizi yapmak için bi rütbeye ihtiyaç var mı?

Çevrimdışı *MeDuSa*

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 231
  • again , again , again =/
« Yanıtla #11 : Nisan 16, 2008, 09:39:11 ÖÖ »
Hayır öle birşey yok simmie olan biri bile dizi yapabilir.
'                                  SeviMelisa inlove:

Çevrimdışı locce

• Sim-Professor
  • *
« Yanıtla #12 : Nisan 16, 2008, 12:36:13 ÖS »
Örneğin ben simmie iken başlamıştım dizimi yapmaya. Böyle bir şey tamamen alakasızlık olurdu. Benim de öyle özel bir rütbem yok fakat birdizim var. Ve simsTR-TV de benim gibidaa niceleri var  ;-)

Çevrimdışı SimsTR

• Emekli Yönetici
  • Sim-God (Kurucu Admin)
« Yanıtla #13 : Nisan 16, 2008, 08:22:43 ÖS »
Benim dizimin derece puanında N/A yazıyor bu ne anlama geliyor?
Yaaa. Erdem abicim kusura bakma ama bence bu SimsTR TV bölümünün konulara ayrılması hiç güzel olmamış. Çok karışık olmuş. Bana kalmış bir şey olsa eski hline getir diyeceğim ama benim elimde değil. Bir de o yıldızlar N/A yazılarının ne anlama geldiğini açıklar mısın ?
N/A Henüz oylanmamış anlamına geliyor.

Kurallar kısmındaki Yıldız verme kriterlerini inceleyin, kendi dizinizi değerlendirmeniz pek etik olmaz tabi ki. Başkalarının dizilerine yıldız veriyorsunuz, onlar da sizinkine. Tabi birileri haksız yere kendine 5 yıldız vermişse, gerek diğer üyelerin oyları gerekse benim farkederek müdahelemle yıldız sayısı düşürülüyor. O yüzden kimse haketmeyen dizilere 5 yıldız verip o diziyi ve sahibini zor durumda bırakmasın derim.

Yok.

Çevrimdışı locce

• Sim-Professor
  • *
« Yanıtla #14 : Nisan 16, 2008, 08:48:31 ÖS »
Ya ben hala bişeyi anlamış değilim. Diziyi nasıl oylayacağız. Yani neresine tıklayacağız dizinin. Oyla diye bir seçenek göremiyorum erdem abi  :/

Çevrimdışı SimsTR

• Emekli Yönetici
  • Sim-God (Kurucu Admin)
« Yanıtla #15 : Nisan 16, 2008, 11:15:39 ÖS »
Sağ üst köşesinde konu derecesi diye bir şey var. 0 senin tarafından oylanmamış demektir, 1-5 arası da kriterlere uygun olarak sana göre yıldız sayısı.

Çevrimdışı locce

• Sim-Professor
  • *
« Yanıtla #16 : Nisan 16, 2008, 11:32:31 ÖS »
Tamam. Buldum. Çok teşekkürler. frodo nun dizisini arttırdım ama  :/

Çevrimdışı ||BaDEm||

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 5
« Yanıtla #17 : Nisan 17, 2008, 05:21:46 ÖS »
yaa bu sims tr tv deki diziler nereye gitti  :cry2: hiç bi dizi yok  :cry2:

Çevrimdışı ★ย๓ยt™

• Sim-Star
  • *
  • Sim-Puan: 269
  • Don't worry baby, we'll be alright...
« Yanıtla #18 : Nisan 19, 2008, 10:29:55 ÖS »
Arkadaşlar dizi yazma kullarını okudum ama soruma cevap bulamadım. Dizimize başlamadan önce diziyle ilgili resimler falan hazır olacakta biz dizimizin başlığını o zaman açacakmıyız yoksa dizi başladığında mı açacağız? Yani yakında diye yazarken dizinin başlığını açmaya gerek var mı?

Çevrimdışı locce

• Sim-Professor
  • *
« Yanıtla #19 : Nisan 19, 2008, 10:32:39 ÖS »
Arkadaşlar dizi yazma kullarını okudum ama soruma cevap bulamadım. Dizimize başlamadan önce diziyle ilgili resimler falan hazır olacakta biz dizimizin başlığını o zaman açacakmıyız yoksa dizi başladığında mı açacağız? Yani yakında diye yazarken dizinin başlığını açmaya gerek var mı?
Eğer yakında diye açarsan konun killitlenir. Ama eğer bazı resimleri hazırsa o resimlerden uygun olanını seçip önce bir dizinin reklamını yapar, sonra da aynı konunun adını değiştirerek o konuya dizini koyarsan, işte bu olabilir.