Ekim 25, 2014, 05:31:35 ÖS

Gönderen Konu: The Sims 2 : Apartment Life Rehberi (AL hakkında HERŞEY!)  (Okunma sayısı 39569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuBi (Kübra Dinçer)

• Sim-God (Admin)
  • Sim-Puan: 9258
  • The Sims 4 ♥
    • Oyunun Adı: "Benim için..."
Bu rehber, 5 bölümden oluşuyor :

*Apartment Life - Apartman Hayatı, yaşam tarzı değişiklikleri ve yenilikleri, apartman yaratmak vs,
*Apartment Life - Yenilikler,
*Apartment Life - Büyüler ve büyücülük,
*Apartment Life - C(reate) A S(im) ekranına gelen yenilikler
*Apartment Life - Büyülerin uygulamalı-senaryolu incelemesi (yapım aşamasında)

1. Bölüm : Apartman Hayatı!

Bu bölümde, boş bir araziden apartman nasıl yapılır, bir apartman sakini sim nasıl olur, daire nasıl satın alınır, nasıl yerleşilir, komşu ilişkileri nasıl olur, sorunlar, şikayetler, yakınmalar, ilişkiler vs. Apartman Hayatını tümüyle inceleyen resimlerle karşılaşacaksınız!

« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 09:34:21 ÖS Gönderen: ‘Яυßí…♫‚ »
RuBi'li The Sims 4: Create A Sim Tutorial - CAS Rehberi! :dans:

<object width="640" height="385"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EjjJMyV4z-U&fs=1&start="></param> <param name="allowFullScreen" value="true"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/EjjJMyV4z-U&fs=1&start=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="640" height="385" wmode="transparent"></embed></object>

• Sim-God (Admin)
  • The Sims 4 ♥
The Sims 2 : Apartment Life Rehberi (Kısım 2)
« Yanıtla #1 : Ekim 09, 2008, 05:15:22 ÖS »
2. Bölüm : Yenilikler!

Yepyeni bir kasaba, BelladonnaCove !

Yeni özellik, Magic!

Telefon menüleri ve kasaba ekranına gelen yeni dekoratif objeler!

Bunun dışında, Spiral Staircase - Sarmal Merdivenler de artık Maxis eşyaları arasında! Ve diğer apartman dekoratif eşyaları!

The Sims Superstar'la tattığımız, lüks yaşam sim'leri için gelen Butler / Kahya, Sims 2'ye de geliyor!

Garaj menümüze yepyeni bir obje daha geliyor, helikopter zeminleri!!

Tarihçesi çok ilgi çekici bir kitaplık daha geliyor, önlü arkalı gizemli bir kitaplık! Ve yeni kitaplık seçenekleri!

Kamu Alanlarında yürürken artık daha dikkatli olun, çünkü hareket eden heykeller ödünüzü patlatabilir!

Tıklayın ve heykelin nasıl hareket ettiğini, hareketli bir resimle inceleyin :

Oyun Parklarımıza gelen mükemmel yeni objeler ve animasyonlar :

Yeni oyun parkı objelerimizi uygulamalı olarak hareketli resimlerle inceleyelim :

Hang Out On seçeneği

Playground seçenekleri

Yepyeni bir aktivite objesi, stand upçı sim'lere özel! :

The Sims 1'den tanıdığımız o titreşimli aşk yatağı geri dönüyor! :

Duvara monte edilen yeni açılır-kapanır yataklar!

Bu açılır-kapanır yatağı, hareketli bir resimle inceleyelim

Yepyeni ve diğerlerinden daha özellikli bir dolap ! :

Yeni gömme dolabımımızın marifetleri, aşağıdaki hareketli resimlerde :

Woohoo in Wardrobe! :

Sim'ler için standlar! :

Apartman hayatına ısı açısından ayak uydurmamız için, KALORİFER! :

Turn-On/Turn-Off yeniliği :

Sim'lere yeni bir aktivite ve animasyon : Jump Rope - İp Atlama!

Sim'ler için yeni bir dans türü daha geliyor : Break Dans!

Social Menüsüne toodler - emekleme çağındaki bebeklere özgü bir yeni seçenek Huggle ve hikaye anlatma seçeneği!

Pets'i olmayanlara müjde! Bir nebze olsun evcil hayvan yoksunluğunu, bu yavru köpekle giderebilirsiniz!

En çok The Sims TV leri için uğraşan ve başka görüntü alan Simsçilerin en büyük yoksunluğu sona eriyor : TAVANLAR

Artık tek karelik duvarlara, ortalamalarla birden fazla tablo gibi objeler monte edebileceğiz! Aşağıdaki resmi inceleyin :

Aşağıdaki selamlaşma şekilleriyle ilişkili olan "Reputation" konusunu, sevgili Phoenixfatih arkadaşımız en güzel şekilde anlatmıştır, bu konuyu ondan öğrenmek için : Apartment Life : Social Groups / Sosyal Gruplar

Yeni Selamlaşma /(Gesture) seçenekleri!

High Five

Earthy Hug

Fake Out

Tough Handshake

Kiss Kiss Darling

« Son Düzenleme: Ekim 11, 2008, 12:28:18 ÖÖ Gönderen: ‘Яυßí…♫‚ »

<object width="640" height="385"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EjjJMyV4z-U&fs=1&start="></param> <param name="allowFullScreen" value="true"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/EjjJMyV4z-U&fs=1&start=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="640" height="385" wmode="transparent"></embed></object>

• Sim-God (Admin)
  • The Sims 4 ♥
The Sims 2 : Apartment Life Rehberi (Kısım 3)
« Yanıtla #2 : Ekim 09, 2008, 05:18:11 ÖS »
Bölüm 3 - Büyü Listesi ve Büyücülük Hakkında Herşey!

Cadılık Stratejisi [ Nasıl cadı olunur, kaç tür cadı var ve aralarındaki farklar neler ? )

Spell Books - Büyü Kitabı/Kitapları ve İşlevleri

Süpürge ile uçma Yeteneği! - Fly To Lot..

Cadılara özgü kasaba : Magical World / Sihirli Dünya!

~İyi cadıların mekanı : Palace Of Never Ending Light

~Kötü cadıların mekanı / şatosu : Fortress Of Eternal Darkness

~~Magical World!

~Usta ve şato sahibesinden büyü kitabı, kazanı ve diğer büyü malzeme & iksirlerini satın almak..

Kötü Cadılar - Kazanda yapılabilen objeler

Palm Of Darkness~

Hand Of Darkness ~

Fist Of Darkness~

Claws Of Darkness~

İyi Cadılar - Kazanda yapılabilen objeler

Stardust~

Fairie Fire~

Star Dusted~

Throne Of Light~

(İyi ve kötü) Ortak - Kazanda yapılabilen obje

Little Miss Wendalyn~

Potions - İksirler

Ortak (her tür cadının üretebildiği) iksirler~

İksirler ve etkileri~

Sadece kötü cadıların yapabildiği iksir, Enchanted Essence Of Cur Tails~

Sadece iyi cadıların yapabildiği iksir, Magically Spiced Sugar~

Cadılığı paraya çevirmek (cadılar ürettiklerini bir dükkan açarak satabilirler)~

Büyü Malzemeleri

Büyü Listesi!

Büyü Çizelgesi (Kimler yapar, kimlere etki eder?)

« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 09:10:49 ÖS Gönderen: ‘Яυßí…♫‚ »

• Sim-God (Admin)
  • The Sims 4 ♥
The Sims 2 : Apartment Life Rehberi (Kısım 4)
« Yanıtla #3 : Ekim 09, 2008, 05:19:50 ÖS »
Bölüm 4 - CAS yenilikleri!

Sim'lerimizin dış görünümlerini zenginleştirecek yenilikler nelermiş, görelim bakalım..

• Sim-God (Admin)
  • The Sims 4 ♥
Ynt: The Sims 2 : Apartment Life Rehberi (AL hakkında HERŞEY!)
« Yanıtla #4 : Ekim 09, 2008, 09:35:09 ÖS »
Bölüm 5 - Büyülerin uygulamalı-senaryolu incelemesi

Bu bölüm YAKINDA GELECEKTİR.

**Ekstra**

Ekran Görüntüleri

(Alttaki "çerçeve", benim el emeğim, göz nurumdur oyy: ÇERÇEVE TAMAMEN BANA AİTTİR)

Normal sim'likten iyi ve kötü cadılara dönüşen sim'leri, 2 hareketli resimle inceleyelim

Sihir yapan bir cadıyı hareketli bir resimle inceleyelim

Magivestigium / Cadı Işınlanmasını hareketli iki resimle inceleyelim

İyi bir cadının kazanında hazırladığı bir malzemeyi, hareketli bir resimle inceleyelim

Kötü bir cadının kazanında hazırladığı bir malzemeyi, hareketli bir resimle inceleyelim

Exflammo büyüsü yapan (yangın yok etme) bir cadıyı, hareketli bir resimde inceleyelim

İksir yapan sim'i, hareketli bir resimle inceleyelim

ÖNEMLİ NOT : Bu Rehber, sadece www.simstr.com alanları için hazırlanmış olup, başka bir alanda kullanılmaması rica olunur.
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 10:43:57 ÖS Gönderen: ‘Яυßí…♫‚ »

Çevrimdışı SimsTR

• Emekli Yönetici
  • Sim-God (Kurucu Admin)
  • Sim-Puan: 4788
    • Kişisel The Sims 3 Sayfam & Tasarımlarım
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2008, 09:35:44 ÖS »
Rubb!! Harikasın.. Bu kadar detaylı ve görsel bir rehber tüm Dünya'da hiç bir yerde yok, ve tamamen kendi yarattığın bu tarzın artık taklit edilen bir tarz haline geldi.. Ancak görüyorum ki hala eşsizsin.. Tebrik ederim, kardeşim.. :alkis:
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 09:40:58 ÖS Gönderen: SimsTR »

Çevrimdışı รє๒๏เรtєгкเภ

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 1126
    • รє๒๏เรtєгкเภ Facebook'ta! :)
« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2008, 09:36:40 ÖS »
Ablacığım, PS olsun, anlatım olsun, resimler olsun... HEPSİDE SÜPER!...

Daha önce de söylemiştim, sen Sims dünyasının ANASISIN! :red:

Sitemizi ileri götürdün, ünlü yaptın... Daha ne diyebilirizki sana? ho:
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 10:33:22 ÖS Gönderen: ◊ єяєηкiη ◊ »

Çevrimdışı simsfan1

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 230
  • Agumugunuguzagugoguyıguk kriptolojisii =)
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2008, 09:38:17 ÖS »
hıh: Senin değil .. Rubi Abla cidden gözlerim kamaştı. Bu kadar emek ... Harikasın :bravo:

Ekliyorum:

- Senem nene olmuş :NN: sinsiy:
- Doğuklan ve melodi eve yerleşmiş, küçük yaşta anne olmuş Melodi :NN:
(kısacası ben bi sürü şey farkettim bu rehberde sinsiy: Hepsini yazmıycam :-P )

- Özellikle büyüleri gösterdiğin o tablo harika olmuş ablacımmm oyy: Çook güzel olmuş :bravo:
- Zaten resimler bi mucize gibi... :bravo:
- Açıklamaların ve anlatımın o kadar akıcı ki (Dediğim gibi sende şair ruhu var :NN: ) :bravo:
- Hele bu rehberin diğer bölümleri de gelirse ki gelecekmiş  " :eek: " bu ifade bile bana yetmez. Oyun açıklamalarında EA senin rehberini kullansın :red: Cidden dillere falan çevrilir, patentini alman lazım en kısa zamanda :NN:

Harika ötesi, mucievi bi rehber olmuş :bravo: Rubi kalitesi ve orjinalliğiyle...
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 10:16:04 ÖS Gönderen: simsfan1 »

Çevrimdışı ~ Fierce ~

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 10
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2008, 09:45:55 ÖS »
Kübra Ablacığım süper olmuş ben bu ekpaketi çözdüysemde çoğu şeyi yeni öğrendim örneğin komuşuların oyundan çıkışta kaybolmaması, Building Party :ZZ: vs...

Rehberdekilerde yakıyor bizim Melody, Senem... Saçlar süper nerden buluyoran böyle saçlar orjinal orjinal sadece ,ikisi bendede var... :ZZ:

Rehber harika ötesi gerçekten bu işte bir numarasın olee:
Emeğin her resimde, her kelimede farkediliyor bu kadar uğrş sonucu ortaya bir rehebr ötesi, şaheser çıkmış..

Hele o gifler; Parktaki gifler, büyücü gifleri hele süper ya diyecek birşey yok yok yok YOK.. :)

4. Yorum olması aslında çok iyi hem 4 uğurlu sayım hemde yakında öyle yorum gelirki maşallah ben 4. yorumu kaptığıma şükrederim...

Profesyonelliğini kanıtladın tekrar ...

En güzel rehberin bu olmuş...
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2008, 10:03:17 ÖS Gönderen: simlover »

Çevrimdışı ★ย๓ยt™

• Sim-Star
  • *
  • Sim-Puan: 269
  • Don't worry baby, we'll be alright...
« Yanıtla #9 : Ekim 09, 2008, 09:55:18 ÖS »
Ayh RuBi abla sen ne yaptın ya! :eek:

HA-Rİ-KA!..

Bunu okumaya benim saat sınırım yetmez :df:

Yarın tamamını okuyacağım!

Çevrimdışı Yorkochanie

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 254
    • Yorkochanie's Flock
« Yanıtla #10 : Ekim 09, 2008, 10:34:28 ÖS »
Rubi Abla!!!!!!!!!!! Mükemmel ve ötesi bir rehber, yaratıcısına mı benziyor mükemmellikte ne  :lol:

Al hakkında herşey gerçekten en minnacık noktayı bile es geçmemişsin. Harikasın. Sims 3 çıkacak diye almayayım oynayacak zamanım olmaz diyordum ama alsam mı dedirttin. inlove:

Ve Senem demek anneanne olacak.. Ah Melodi ah..... Ne diyeyim ben sana kızım.. Gözümden düşüyorsun bak..

Simara Rasha ve Bürge'yi de görebiliyoruz rehberde !!

Ve Simaayyy!! İnanılmaz yakışmış cadılıkk inlove:

Ozan da Senem'i bırakacak gibi, Rasha falan...  :hey:

Senem her zamanki gibi çok tatlı, o komşudan yakınma ifadesine hasta oldummmm inlove:

Her parmağında bir marifet inlove: Harikasın. Her saat başı +1
RuBi için TIK!

Çevrimdışı rollercoastersim

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 28
  • "Haziranda Ölmek Zor!.."
« Yanıtla #11 : Ekim 09, 2008, 11:11:50 ÖS »
  süper süper süper...

çok güzel hazırlamışsın yine ablacığım... ne zamandır bekliyordum   :dans:  emeklerine sağlık... özellikle büyü listesi için çok uğraşmışa benziyorsun   :hehe:  süper süper süper... bu rehber belkide bana büyücülüğü sevdirecek  :-P  :hehe: :red:
             !PEACE!
:angel: Expiation for all "crimes"... (SIM)Family! :angel:

Çevrimdışı Gzm94

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 48
« Yanıtla #12 : Ekim 09, 2008, 11:38:11 ÖS »
harika!!! :eek: bende bunu bekliodum  :dans: herşeyiyle Süpper ötesi  :NN: :1: (vaktim yok :/ olsaydı...)

Çevrimdışı Calyps

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 4507
« Yanıtla #13 : Ekim 10, 2008, 01:03:29 ÖÖ »
Abla sen cidden duble çatlaksın, hatta sen büyük bir ihtimal çatlaklık üzerinde doktora yapmışsın, abla iyisin değil mi? Bu rehberi yapmak akıl kârı değil...
Harika bir rehber olmuş... 5 bölüme ayrılması çok güzel düşünülmüş,
Mesela apartman hakkında bilgi sahibi olmak isteyen şipşak bakabilecek, rehberin içeriğini sunman çok orjinal ablacım. Gifler'e laf yok, ah abla ah ne uğraşmışsın... benim olsa gözlerim geberirdi....
Ellerine sağlık ablacım muck: +10 :hug:

Gönderildiği Zaman:: Ekim 10, 2008, 12:58:45 ÖÖ
Ve EDİT: Bu gif çok farklı bir görselliğe sahip, psijik bir filmden alınmış gibi. Tekrar tekrar orjinallik taşıyor. Abla tekrar tekrar ellerine sağlık muck:

• Sim-God (Admin)
  • The Sims 4 ♥
« Yanıtla #14 : Ekim 10, 2008, 01:04:38 ÖÖ »
Çok teşekkür ederim arkadaşlar! oyy: Beğenmenize çok sevindim! inlove: TAMI TAMINA 2 HAFTA süren bu çalışmam, tellcom lu olmayı beklerkenki incelemem ve rehberim oldu.. Çok uğraştım ama değdi.. Bildiğiniz gibi bu ek paket, normal ek paketlere benzemiyor. TARTIYA ÇIKTIĞINDA AĞIRLIĞI TAM 2 EK PAKET. O yüzden 2 ek paket değerinde bir rehber oldu bu, 145 resim sanırım.. Belki 150 ye yakın. Sims 2'yi de böylelikle kapatmış olduk. Ama iyi kapattık.

Bu rehber, bu süs püs benim EA'ye teşekkürüm olsun : Apartment Life'da, Makin' Magic! I love you, EA!!!!!

Bunun için, EA'ye minnettarım. Sanki benim yalvarış, yakarışlarımı duydu (ve tüm simsçilerin) ve birden sadece AL hayatı olacak bu eklentiye bir de büyücülüğü ekledi. İyi ki ekledi. Gerçekten minnettarım! Çünkü başından beri istediğim tek şey BUYDU!

SimsTR.. Abilerin en mükemmeli.. Çok teşekkür ederim. Senin kız kardeşinim ne de olsa.. Bu rehberi başlatırken aslında nefretimi tüm çıplaklığıyla gözler önüne sunacaktım. Ama sen durdurdun ve bu mesajın bana birşeyi anlamamı sağladı, evet ben ulaşılmazım. Aslında ben olmak isteyenlere sadece gülmeliyim. :NN: Ve gülüyorum artık. Çünkü RuBi orjinalliği taklit ediliyor ve RuBi olunmaya çalışılıyor. Ama bilmiyorlar ki, RuBi'nin rakibi yok. Çünkü o ilk ve ilk kalacak.

..

◊ єяєηкiη ◊ 'im. Benim biricik kardeşim. o eşsiz iltifatlar ve övgüler için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM! Sen devam ettireceksin inşallah.. simsfan1 , EA'nin bana verdiği büyücülük sevinciyle gözlerinizi kamaştırmaktı amacım, demek başarmışım. Ne mutlu bana canım ve tarzımı beğendiğin için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM! (A-D 2 tüyoları almış gibisiniz :df: ama rehberde herşeyin göründüğü gibi olacağı konusunda garanti vermiyorum. :df: Doğru da olabiliiiir; göz yanılması da..) EA umarım görür bu rehberimi de ve gururlanır teşekkürümle.. simlover , canım benim, paketin altını üstüne getirmiş olsan da bu rehberle ufak tefek de olsa yeni birşeyler daha öğrenmene çok sevindim! Saç konusunda bayağı bir çılgınım, evet. :NN: Bine yakın saçım var, Sims 2 için. Donation lar fazla tabi. Ah o gifler... O gifler öldürdü beni, transparan gifler çok zorladı gerçekten. Çünkü onları tek tek işleyiş tarzım tamamen bana ait ve sims2'deki hilesiz hayat nasıl zorsa, işte o giflerin hazırlanması da o kadar zordu. Uyku zamanı hariç tam 2.5 günümü aldı bu gifler, SADECE. Ama değdi, çok şirin oldular. Göze hitap etmesini istedim, aylarca belki yıllarca göz önünde olacaklar ne de olsa. ;) Çok sağol canım benim! Umut , heheheh :lol: Yaptım valla yapacağımı. Ne yapayım, her geçen gün PS manyaklığım artıyor, eh dolasıyla rehbere de yansıyor bu. Çok sağolasın canım, ne zaman istersen okursun. begumcitir , tattttlım benim! Sağoll! Evet, bu rehberde görsellikten sonra en çok ona dikkat ettim : En ufak bir eksik dahi olmayacak. Sırf bunun için koca bir liste.txt i bile hazırladım, unuttuğum varsa yazdım o internetsiz 2 haftam içersinde. Al tabi! Bu eklenti, Sims2'nin başına gelmiş en güzel şey, BV'dan sonra! Mutlaka al! :lol: A-D konusunda, evet yeni A-D karakterleri gördünüz erkenden, bu rehberlerimle (inSIMenator ve AL).. Ama ipucu yakaladığınızı sandığınız her olay gerçek olmayabilir :lol: garantisi yok. Çok.. çok teşekkür ederim bebeğim inlove: rollercoastersim, canımm! Beklediğine değmiştir umarım. Valla dediğin gibi o büyü listesini sorma gitsin. :df: En çok onlar kafamı çorba etti!! On kez kontrol ettim internetsiz kaldığım günlerde (gerçi rehberi zaten o süreç içinde hazırladım ya :df: neyse) ama yine de büyü malzemelerinde, sayılarında bir yanlışım varsa lütfen belirtin. Sevdirir valla benim rehber sana büyücülüğü. Zaten AL'ın en ilgi çekici yanı da bu bence inlove: Çok çok sağol canım!! Gzm94 , şekerim benim beklediğine değdi sanırım. Çok sağolasın!!  :dans: (sim-puanları dert etme. Görselliğimi ve rehberciliğimi bil, izle yeter :haha:) ₪ C♥LYPS ₪ 'im, benim canözüm kardeşim! :df: Çatlakım evettttt!! Nhohahahahh! İyi değilim valla :df: kafayı sıyırdım, akıl kârı olmadığı doğru ama orjinalliğimi sunmak, ebedi açlığımdır! Aha iki saniyede çaktım felsefemi..!! Çok sağolasın canım benim! Ayrıntılar yine kaçmamış o güzel gözlerinden.. Bölümlere ayırmasak millet isyan ederdi, 145 resim içinde.. Gerçi boğulacağından duyulmazdı ama neyse :df: Hiç merak etme, seni değil ama gifler gebertti beni zaten.. :df: Çok çok sağol kardeşim benim! oyy:

Tek unuttuğum şeyi de az önce ekledim arkadaşlar rehbere :

Duvara monte edilen yeni açılır-kapanır yataklar!

http://i209.photobucket.com/albums/bb124/SimsTR_RuBi/SimsTR/ApartmentLife/NewBed.jpg

ve hareketli olarak incelenmiş hali,

http://i209.photobucket.com/albums/bb124/SimsTR_RuBi/SimsTR/ApartmentLife/NewBed-1.gif

Çevrimdışı WeGotOurGunz

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 474
« Yanıtla #15 : Ekim 10, 2008, 01:49:06 ÖÖ »
Rubb!! Harikasın.. Bu kadar detaylı ve görsel bir rehber tüm Dünya'da hiç bir yerde yok, ve tamamen kendi yarattığın bu tarzın artık taklit edilen bir tarz haline geldi.. Ancak görüyorum ki hala eşsizsin.. Tebrik ederim, kardeşim.. :alkis:
Doğru söze ne denir ?

Çevrimdışı мєℓσ∂уШаℓкєя

• Sim-Star
  • *
  • Sim-Puan: 1471
  • Genesis
    • MyAnimeList
« Yanıtla #16 : Ekim 10, 2008, 02:09:44 ÖÖ »
Rubişim, sen mükemmel değil, muhteşem değil "DESTANSISIN" Hatta bunun daha ötesisin. Ya sen neler yapmışsın böyle? O giflere öyle bayıldımki, eğer izin verirsen birini imzamda kullanabilirmiyim? Senin PS yeteneğin ne kadar destansı... Bayılmak değil bayılmaktan öteye gittim ben. inlove:  :eek:

Şaşkınlıktan kalakakaldım,  ho: ne diyeceğimi bilemiyorum. Ama sayende tekrar Sims oynayasım geldi... Hastayım sana ve yaptıklarına. Her görüşümde puan vereceğim. :hug: oyy:

• Sim-God (Admin)
  • The Sims 4 ♥
« Yanıtla #17 : Ekim 10, 2008, 03:23:21 ÖÖ »
|| oDaXRé || , canım Furkan'cım, sağolasın inlove: ☆ MeLoDy ☆ 'mmmmmmm oyy: benim tatlı Ezgi'm, yüreği temiz, içi sevgi dolu Ezgi'm.. Elbette kullanabilirsin!! İstediğin gifi imza yapabilirsin. :NN: Bu beni sevindirir bile.. O her yerinden samimilik akan (birçok kardeşim gibi) güzel yorumun için çok teşekkür ederim tatlım! muck: Seni çok seviyorum, birçok kardeşim gibi..

Çevrimdışı Phoenixfatih

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 499
« Yanıtla #18 : Ekim 10, 2008, 07:01:55 ÖÖ »
çok müthiş bir rehber olmuş her yeri her resmi emekle dolu :1: bi de büyü tablosunda vivificus zombiae ile extractum amorus'un yeri karıştırılmış küçük bi şey
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2008, 07:07:21 ÖÖ Gönderen: Phoenixfatih »

Çevrimdışı halil1987

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 96
« Yanıtla #19 : Ekim 10, 2008, 12:03:39 ÖS »
rubi yine harikalar yaratmışsın;senın bu rehberlerını okudukca sıms oynayasım gelıyor her seferınde.bastan sona kadar sıkılmadan okudum yalnız iki nokta dikkatimi çekti
birincisi bu karşılıklı kitap eleştirmesi dediğin olay free time paketinde film hobisini geliştirince açılan bir özellikti
ikinciside bu oyundaki yeniliklerden reputation(yanlış yazmış olabilirim) popularite olayından hiç bahsetmemişsin şahsen oyunda benim en çok hoşuma gıden ozellık o diyebilirim

Alkışı en sessiz şekilde karşılayan, alkışı hak etmiş demektir.
Kişiler başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler. Önemli olan;hayatta "en çok seye sahip olmak" degil, "en az seye ihtiyaç duymaktır"