Temmuz 25, 2014, 11:56:46 ÖÖ

Gönderen Konu: "Unable To Start Game" Hataları & Nedenleri  (Okunma sayısı 123365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkanyavas

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 0
Ynt: "Unable To Start Game" Hataları & Nedenleri
« Yanıtla #80 : Ağustos 05, 2009, 07:13:58 ÖS »
bende de yukarıdaki hatayı verdim ekran kartını güncelleştirecegim teşekkurler
please check your video car settings inşallah düzelir

Mesajlar Birleştirildi: Ağustos 05, 2009, 08:08:56 ÖS
unable to start game
device 0 cannot run this title
your video card must be set to application-controlled antialiasing.Please check your video card setting
Arkadaşlar bu hata verdiginde ekran kartı driver en son sürüme güncelledim oyun sorunsuz açıldı
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2009, 08:08:56 ÖS Gönderen: erkanyavas »

Çevrimdışı fbusra

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #81 : Ağustos 08, 2009, 11:13:06 ÖÖ »
ya bnm başta açıldı kapatmak zorunda kaldım..ama tekrar açmak isteince açılmadı ve şimdi "unable to start game.device 0 cannot run this title.no supported video graphics card detected.please check your system hardware." yardım ederseniz sevinirm  :/ 

Mesajlar Birleştirildi: Ağustos 09, 2009, 01:28:54 ÖS
yardım edebilecek yokmu :? :(
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2009, 01:28:54 ÖS Gönderen: fbusra »

Çevrimdışı bsr_demi

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #82 : Ağustos 14, 2009, 10:11:01 ÖS »
Ya bendede çıkıyor bu, nasıl düzeltebilirim??

Çevrimdışı sim_tugce

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #83 : Ağustos 15, 2009, 10:36:50 ÖS »
bendede ' we are unable to werify that your disc is a valid copy of the sims 3 please contact customer service ' yazıp kaanıyor  :cry2: :/

« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2009, 10:42:08 ÖS Gönderen: sim_tugce »

Çevrimdışı Quxera

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 252
  • @grafik ♥
    • SilkroadItems - Silkroad'la yaşa !
« Yanıtla #84 : Ağustos 17, 2009, 10:21:49 ÖS »
sorun belli EA şu yeni çıkan patchlerle kopyayı sıfıra indirmeyi planlıyor...
Sorunun cevabı ise orjinalde gizli

Çevrimdışı BabyButterfly

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #85 : Ağustos 20, 2009, 11:53:54 ÖÖ »
Vista kullanıyorum. Vista'ya yüklenirken içindekileri tek bir dosyaya çıkaramıyorum. Normal olarakta yüklemeyi başlatamıyorum. Cdlerde hiçbir problem yok. Arkadaşımın xp bilgisayarına yükledik hatta birkaç gündür hiç sorunsuz oynuyoruz. Ama bende aynı şeyi söyleyemeyeğim. Cdyi takıyorum ve bu hatayı veriyor. Yüklemeye başlayamadım bile. Biraz bilgisayar cahiliyim yardımcı olursanız sevinirim. :)

Hata bu;
Error-2147286263 Kopya Koruma Hatası Kesim Şifreli Olduğundan Okunamadı.

Çevrimdışı tugce94

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #86 : Ağustos 21, 2009, 02:58:21 ÖS »
Arkadaşlar sims 3 ü açıyorum siyah bi ekran çıkıyo sonra siyah ekran kaybolup bu hata çıkıyo:
Not:Diğer konuda arkadaşın dediğini yaptım Belgelerim>>Electronic Artz sildim fakat olmadı.Pc de gayet iyi
>>1GB ram-ekran kartı 1gb-3.06GHz<<VE CD ORJİNAL

ı arkadaşım yardımını bekliorum aynı sorun bendede var nasıl çözüm bulabilir sen buldun mu?

destiny adlı arkadaşım sen bu soruna bi çözüm buldun mu eğer bulduysan bana da yardımcı olabilirmisin cevabını bekliorumm acillllllllll ___!!! :/

destiny adlı arkadaşım sen bu soruna bi çözüm bulabiildin mi eğer bulduysan bizede yardımcı olabilir misin çok acilll __!!! :/

**Bu kadar çok alıntı yapmak siteye gereksiz yük bindirmekten başka bir işe yaramaz. Çözümler belirtilmiş ön sayfalarda. Onları incele olmazsa tekrar sorarsın.-fréyja
« Son Düzenleme: Ağustos 22, 2009, 12:02:50 ÖS Gönderen: fréyja »

Çevrimdışı ahmet227

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #87 : Ağustos 22, 2009, 11:02:25 ÖÖ »
merhaba arkadaşlar ben bütün formu dolaştım göremedim bende şu hata geliyo lütfen yardım edin
unable to start game device 0 cannot run this title no supported video grabhics detecded please check your system harware.
simdiden teşekkürler

Çevrimdışı Freyja

• Emekli Sim-Master
  • Sim-SuperStar
  • Sim-Puan: 1665
« Yanıtla #88 : Ağustos 22, 2009, 12:07:47 ÖS »
fbusra, sorunun cevabı bir üstteki mesajda ve önceki sayfalarda verildi.

BabyButterfly, oyununun korsan olmasıyla ilgili olabilir mi?

ahmet227, sistemin yetersiz. Bu konuda cevapları verildi bu sorunun.

Çevrimdışı petstories123

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 204
  • ♥ K A T Y P E R R Y ♥
« Yanıtla #89 : Ağustos 29, 2009, 12:56:01 ÖS »
bende de şu hatayı veriyor unable to start game service initialization failed (0x02957b48) napabilirim bıktım bu oyundan ya ea manyamış mı ki böyle oluyor. :bleep: :bleep: :bleep: :bleep: :bleep:

Çevrimdışı onurinyo

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #90 : Ağustos 29, 2009, 04:52:13 ÖS »
arkadaşlar bendede uanable to start game service initialization failed (0x039e8474)
hatasını veriyor c.rack,crackfix,electronic arts klasörünü silme/taşıma,internetsiz açma denedim ama bi türlü açamadım oyunu başka ne gibi çözüm yolları var??

Çevrimdışı Freyja

• Emekli Sim-Master
  • Sim-SuperStar
« Yanıtla #91 : Ağustos 29, 2009, 05:38:02 ÖS »
petstories123, Verilmesi gereken cevaplar verilmiş, sanada tüm yöntemleri denemekten başka yol kalmıyor.

onurinyo, Şu anda  bilinen başka yöntem yok ama masaüstündeki simgeden girmek yerine başlattaki simgeden deneyebilirisin. Rowena bu şekilde benzeri bir hatayı çözmüş.

Çevrimdışı onurinyo

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #92 : Ağustos 29, 2009, 05:58:33 ÖS »
petstories123, Verilmesi gereken cevaplar verilmiş, sanada tüm yöntemleri denemekten başka yol kalmıyor.

onurinyo, Şu anda  bilinen başka yöntem yok ama masaüstündeki simgeden girmek yerine başlattaki simgeden deneyebilirisin. Rowena bu şekilde benzeri bir hatayı çözmüş.
fréyja sen bana bi kere msn de farklı bi çözüm yolu üretmiştin optimum.. böle bi program indirtmiştin tarama felan yapmıştım hatalarımı ne düzeltiyodu galiba o çözüm yolunu bir daha anlatabilirmisin. o zaman benm bilgisarayım vistaydı şimdi xp e döndüm o yolu bi daha bi denmek istiyorum( yahoo answers dan bulmuştun)

Çevrimdışı Freyja

• Emekli Sim-Master
  • Sim-SuperStar
« Yanıtla #93 : Ağustos 29, 2009, 06:12:54 ÖS »
Hmm, o sen miydin. Neyse, o yöntem şöyle. Bilgisayarındaki hataları düzelten bir programdı. İsmi aklıma gelmiyor şu anda ve aynı siteyi bir daha nasıl bulurum bilmem ama registry mechanic veya buna benzer programlar da sistemdeki hataları tarayıp düzeltiyor. Deneyebilirsin.
Birde vistadan xp ye döndüğün halde aynı hatayı alıyorsan ve aynı dvd yi kullanıyorsan bu dvd ile alakalıda olabilir gibi.  :/

*Konuşma geçmişini buldum. http://www.fixerror2009.com/tidpp-sims_3_0x039e8474_error-zz0001 site buydu.
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2009, 06:28:49 ÖS Gönderen: fréyja »

Çevrimdışı non-toXic

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 112
  • NeCRoMaNCeR
« Yanıtla #94 : Ağustos 30, 2009, 09:17:26 ÖS »
Arkadaşlar sims 3 ü açıyorum siyah bi ekran çıkıyo sonra siyah ekran kaybolup bu hata çıkıyo:
Not:Diğer konuda arkadaşın dediğini yaptım Belgelerim>>Electronic Artz sildim fakat olmadı.Pc de gayet iyi
>>1GB ram-ekran kartı 1gb-3.06GHz<<VE CD ORJİNAL

ı arkadaşım yardımını bekliorum aynı sorun bendede var nasıl çözüm bulabilir sen buldun mu?

destiny adlı arkadaşım sen bu soruna bi çözüm buldun mu eğer bulduysan bana da yardımcı olabilirmisin cevabını bekliorumm acillllllllll ___!!! :/

destiny adlı arkadaşım sen bu soruna bi çözüm bulabiildin mi eğer bulduysan bizede yardımcı olabilir misin çok acilll __!!! :/

**Bu kadar çok alıntı yapmak siteye gereksiz yük bindirmekten başka bir işe yaramaz. Çözümler belirtilmiş ön sayfalarda. Onları incele olmazsa tekrar sorarsın.-fréyja

aynı hata bendede vardı thttp://www.simstr.com/forum/index.php?topic=79840.0 adresindeki orjinal dosyayı indirip kurdum sorun düzeldi

Çevrimdışı hafsa_89

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #95 : Eylül 02, 2009, 09:49:29 ÖS »
the game needs access to the internet in order to verify ownership op this game please ensure thet your computeris online and try again...böyle bir sorunu neden  ne yapmam lazım bilgisiyarımın özellikleri oyun ile uyumlu başka bir arkadaşım yükledi sorunsuz oynuyo bende bu hatayi niye veriyor yardımcı olursanız sevinirim...

Çevrimdışı çelebi1982

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #96 : Eylül 03, 2009, 04:56:34 ÖS »
arkadaşlar bende de uanable to start game service initialization failed (0x039e8474) hatası veriyordu pc,bende çözüm yolu bulamadım ve pc mi alıp oyun satan bi yere götürdüm ve orda yüklettim,şimdi oynayabiliyorum,umarım bi faydası olur sizlere çünkü sorun aldığım oyundaymış,o dükkanda kendi cd lerinden yüklediler oldu (orjinalinden değil kopya oyundan yüklediler)

Çevrimdışı orttv

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 26
« Yanıtla #97 : Eylül 09, 2009, 03:35:37 ÖS »
uanable to start game service initialization failed (0x039e8474) hatası

bu sorunun çözümünü  rubi ablanın sitesinde buldum

SÜPER MİMARİ ESERLERLE SİZLERLEYİM
http://www.simstr.com/forum/index.php?topic=109628.0
^^ ^^ ^^ ^^

Çevrimdışı -esrosh-

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #98 : Eylül 16, 2009, 05:49:50 ÖS »
selam arkadaşlar.Ben korsan dvd the sims 3 aldım ve kurdum.kurumda hata vermedi.Sonra oyunu açarken ''Unable to start game

Device 0 cannot  run this title.
Your video card does not appear to support at least Shader Model 2. Please upgrade your card.'

yazıyo.bunun ne olduğunu anlamadım ve haliyle sorunu gideremedim.lütfen yardım edin arkadaşlar okul açılınca annem pcyi kaldırcak kaldırmadan 1 kere oynamak istiyorumm :( Bu arada ekran kartım : NVIDIA GeForce4 MX 4000 ben anlamam daha fazlasından ancak bu kadar :( :cry2: :cry2:

Çevrimdışı Freyja

• Emekli Sim-Master
  • Sim-SuperStar
« Yanıtla #99 : Eylül 16, 2009, 06:00:33 ÖS »
hafsa_89, oyunu kayıt ettirmen için internet erişimi gerektiğinden bahsediyor anladığım kadarıyla.

-esrosh-, Ekran kartın oyun için yetersiz. Tek çözümün (bu hatayı alan diğerleri gibi) ekran kartını değiştirmek.