Ekim 02, 2014, 11:23:33 ÖÖ

Gönderen Konu: En Kârlı Meslek Hangisi?  (Okunma sayısı 8272 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ..Su..

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 22
  • May The Odds Be Ever İn Your Favor!
Ynt: En Kârlı Meslek Hangisi?
« Yanıtla #20 : Ekim 20, 2009, 05:23:20 ÖS »
Ben Rockstar olmayı çok istiyorum ama günün 9 saati çalışıyorlar çok sıkıcı oluyo o yüzden hep motherlode ile para kazanıyorumm :red:
emmakolik e katılıyorum amaç eğlence istediğini meslege sokabilirsin para yetmezse sana motherlode Yaparsın  :/

Çevrimdışı Özlem.97

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 53
  • Doctor Who :)
« Yanıtla #21 : Ekim 20, 2009, 07:58:08 ÖS »
^^
RockStar'lar 9 saat çalışmıyorlar ki. RockStar simine stattan veya tiyatrodan "Perform Concert" gibi bir seçenek var, ona tıkladığında konser veriyor ve para kazanıyorsun. Yani istediğin saatte çalışıyorsun, belirli bir süre değil ;-)
"Didn't anyone tell you? There's one thing you never put in a trap if you're smart, if you value your continued existence, if you've any plans about seeing tomorrow there's one thing you never, ever put in a trap."
"What would that be, sir?"
"Me."

Çevrimdışı buko08

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 1
« Yanıtla #22 : Ekim 22, 2009, 07:39:06 ÖS »
en iyi meslek motherlode  :red: ve rockstarlık çünkü rockstarlar bi play for tips yapıosun sürekli para atıolar veya perform concert yaptığın zamanda çok para gelio

Çevrimdışı exxe

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 2
« Yanıtla #23 : Haziran 29, 2010, 08:48:04 ÖS »
superstarlık ve doktorluk . tabi birde ceo olursan süper.

Çevrimdışı ComeIn

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 14
« Yanıtla #24 : Haziran 29, 2010, 08:55:53 ÖS »
Full Time işlerden en uygunu(çabuk para için) Medical Career'dir.Çabuk yükselebilirsiniz.Örneğin Business Career de patronunuzla aranızı yapmak zorundasınız,Co-Workerlarla yakın olmalısınız vs. fakat Medical Career de Logic yeteneği yeterli(İleride Research çıkıyor fakat o da bilgisayardan yapılabilir).Serbest meslek olarak heykel traşlık mesleğini seçebilirsin(Ambitions varsa).Tek heykelden 3.500 civarında geliyor(10. seviyede).Ayrıca bir part time işe de girerek ek gelir elde edebilirsin.
Sorularınızı konu açtıktan sonra(herkes faydalanabilsin diye) konunun linkini mesaj atarak eğer biliyorsam yardımcı olmamı sağlayabilirsiniz.Fakat tabikide benden daha iyi bilen adminlere,moderatörlere mesaj atabilirsiniz.

Çevrimdışı VEGA-XX5

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 3
« Yanıtla #25 : Haziran 29, 2010, 09:34:30 ÖS »
yazar ve müzik

Çevrimdışı mrv_jdepp

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 0
  • _JohnNy DePP_
« Yanıtla #26 : Haziran 30, 2010, 12:13:52 ÖÖ »
ama o kadar kitabı yazana kadar hiçbşy anlamzsn ki oyundan :D rockstar en iyisi acayip çewrede war  :NN: bi de görevler geliyor ya bazen işinde 10. seviyeye ulaşsan da ücretn artabiliyor her meslekte. son simlerimn birisi businessda birisi de medicalda en yüksek sewiyedeydi ama ceoların bi hold meetngi var hep düşüklerde :) 

Çevrimdışı AseL07

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 3
  • ร๏ ςl๏รє ภ๏ ๓คttєг ђ๏ฬ Ŧคг~~
« Yanıtla #27 : Haziran 30, 2010, 01:13:56 ÖÖ »
bence en karlı meslek , siminizin sevdiği meslektir. Zaten para için bir hilemz var  :red: Birde sim mutlu olursa ne alaa  :dans:

Çevrimdışı K. Y.

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 829
  • Henüz En İyisini Görmediler
« Yanıtla #28 : Haziran 30, 2010, 10:01:04 ÖÖ »
Gazetecilikte çalışıyordum (ticaretle aynı işin olduğu binada), ama sanırım yazarlık derken kastettiğiniz o değil, bilgisayardan kitap yazmak. Hiç kitap yazmayı o kadar ileri götürmedim. Rock Starlıkta istediğin zaman konser veya imza günü düzenliyip çok rahat para kazanabiliyorsun. Ama medikalin en üst seviyesinde de saatte 200-250 kazanıldığını biliyorum, yani günde 2000 falan getiriyor eve. En iyisi her seferinde farklı bir meslek denemek aslında.

Çevrimdışı Melosia

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 122
« Yanıtla #29 : Haziran 30, 2010, 10:05:55 ÖÖ »
ben çalma takıntısı özelliğini simime yapıyorum gittiğim ailelerde eşyaları çalıyorum ve çok para kazanıyorum.hehe ama parayı çoğunlukla 10 20 kez motherlode yaparak baya oluyor yani :red: :red: :red: :red: :red:

Çevrimdışı *Punker

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 389
  • Bazen beni sevmeyen insanları, hiç anlamıyorum
    • TUMBLR
« Yanıtla #30 : Haziran 30, 2010, 02:06:47 ÖS »
Hertürlü Rock Star Önüne Bez Aç Gitarh ÇAl :D
PUNKER geri dönüyor! Coming soon.
DENİZ DURSUN

Çevrimdışı turgayesin

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 1103
    • Esin's World
  • Ödüller:
« Yanıtla #31 : Haziran 30, 2010, 10:39:41 ÖS »
ben müzik kariyerinde çalıştım 8 . seviyede günlük 918 alıyo. diğer simim de politika da kariyerinde 10. level de ve günlük 2000 alıyo. bnce en karlısı politika. ama müziktede tip alınıyo çalarken. mimarlıktada iyi para var günde 2 3 iş oluyo her işten ortalama 400 500 alıyosunuz ilerledikçe daha fazla.

Çevrimdışı marilynmansonm

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 0
« Yanıtla #32 : Temmuz 01, 2010, 11:29:46 ÖS »
Valla arkadaşlardan okuduğuma göre Sims 3'te bütün meslekler çok karlı zaten önemli olan eğlenmek ;-)
Katılıyorum xD
DEMİ LOVATO <3 !!

-One Time- Your world is my world And my fight is your fight My breath is your breath And your heart

Çevrimdışı ~ BlueBerry ~

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 18
« Yanıtla #33 : Temmuz 16, 2010, 02:55:32 ÖS »
ressamlık bence en karlı olan 2. ise doktorluk simim ressamken resim başına 2000- 3000 kazanıyordu onun sayesinde çocukları çook rahat bi şekilde yaşıyorlar :dans:

Çevrimdışı simsezgi1998

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 24
  • Kıvanç<3Beren
« Yanıtla #34 : Temmuz 17, 2010, 03:17:05 ÖS »
en iyi meslek motherlode  :red: ve rockstarlık çünkü rockstarlar bi play for tips yapıosun sürekli para atıolar veya perform concert yaptığın zamanda çok para gelio

katılıyorum motherlode  harika bi meslektir oturduğun yerden para kazanırsın  :^^