Ağustos 22, 2014, 04:57:34 ÖÖ

Gönderen Konu: "Windows Çalışmayı Durdurdu" Hatası [Çözüldü]  (Okunma sayısı 63626 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı airy

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 424
  • ►Õɀǥɘ◄
"Windows Çalışmayı Durdurdu" Hatası [Çözüldü]
« : Ağustos 06, 2009, 08:31:15 ÖÖ »
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ben sims3 ün korsanınıı aldım ( tabi isteyerek diil , malum maddi durumlar kriz var  :NN: ) herneyse oyun 2 dvd den oluşuyo.Birincisini takıyorum yükleye basıyorum, o duluyo neredeyse tam dolmuyo tabi buraya kadar herşey tamam.Sonra 2ikincisini tak diyo onuda takıyorm tamam diyorum.Tam bitti dicekken pis windows çalışmayı durduruyo.Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.2 aydır sims3 hasretiyle yaşıyorum.  :cry2:
« Son Düzenleme: Ekim 07, 2010, 06:27:05 ÖS Gönderen: Freyja »

Çevrimdışı esennnim

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 0
Ynt: "Windows Çalışmayı Durdurdu" Hatası [Çözüldü]
« Yanıtla #1 : Ağustos 08, 2009, 11:42:29 ÖÖ »
bnm sims3 orjinal aynı sorunlar orjinaldede var. korsanda alsan orjinalde alsan aynı sorunla karşılaşıyorsun. açılmıyor oyun çok enteresan ve garip. bilgisayarcı çağırıp oyunu açtırmayı düşünüyorum artık ben başka türlü çözülecek bi sorun diil  ho:

Çevrimdışı *Sevval*

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 25
« Yanıtla #2 : Haziran 19, 2010, 04:38:08 ÖS »
Win7 kullanıyorum.Oyunu sorunsuz olarak her şeyiyle tam yükledim.sim yapma ekranı falan her şeyi normal ama simleri yapıp eve yerleştirdikten sonra birden oyun kapanıyor ve " Windows çalışmayı durdurdu " diyor.Ne yapmam gerek ?

Çevrimdışı *Punker

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 389
  • Bazen beni sevmeyen insanları, hiç anlamıyorum
    • TUMBLR
« Yanıtla #3 : Haziran 22, 2010, 05:42:16 ÖS »
Güvenlik Duvarında Sorun Olabilir.Birşey Engelliyor Oyunu Açmanı . ;-) Güvenlik Duvarına Bak Birşeyleri Engelliyormu ?
PUNKER geri dönüyor! Coming soon.
DENİZ DURSUN

Çevrimdışı arda2709

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 11
  • never give up
« Yanıtla #4 : Ekim 01, 2010, 10:26:29 ÖS »
bende soruyla ilgili değil ama şunu söyleyeyim seni anlıyorum bende sims 3 üm yüklenmeyince hasretlenip ağlamıştım ama sonra sims 3 için yeni bilgisayar aldık sorun çözüldü :dans:

Çevrimdışı coolgirl00

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 145
  • Yalan aşklar...
« Yanıtla #5 : Ekim 01, 2010, 10:32:24 ÖS »
^^ Şimdi dediklerimi,yaparsan sorununun çözüleceğine eminim.

1)İlk masaüstünde, Sims 3 diye bir klasör oluştur.1.CD'yi tak.Bilgisayarıma gir.DVD olan kısma,sağ tıkla ve "Aç" a tıkla.Orda ki tüm dosyaları kopyala Sims 3 klasörününün içine yapıştır sonra bekliyceksin,10 dk felan.Kopyalama işlemi bittiğinde,CD1'i çıkarıp CD2'yi takın.CD2'yi de Aç deyin yukarıdaki gibi tüm dosyaları kopyalayıp,Sims 3 klasörününün içine yapıştırın ordada bekliyceksiniz 10 dk felan...Ondan sonra sonu ".exe"li olan bir dosya olcak setup ona tıkla kurulumu başlat,böyle yaparsan sorununun çözülecektir eğer başka bir sorun yoksa... :-)

Çevrimdışı 414ben

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #6 : Aralık 11, 2010, 12:22:50 ÖS »
aynı sorun bende de var oyunu açıyorum sim seçtim eve girdim oynamaya başladım 4 saniye sonra oyun kapanıyor.

ÇÖZÜMÜ BULDUM!

Bilgisayarım sağ tıkla özellikler<gelişmiş<sistem ayarları<performans ayarlar<veri yürütme engellemesi<Ekle<TS3.exe

bunu yaptım şuan oynuyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2010, 12:30:57 ÖS Gönderen: 414ben »

Çevrimdışı firat

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 34
  • I Bring You Down To Fall With Me- Now Drown
« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2010, 08:57:54 ÖÖ »
Win7 kullanıyorum.Oyunu sorunsuz olarak her şeyiyle tam yükledim.sim yapma ekranı falan her şeyi normal ama simleri yapıp eve yerleştirdikten sonra birden oyun kapanıyor ve " Windows çalışmayı durdurdu " diyor.Ne yapmam gerek ?
Masa üstündemi hatayı veriyor yoksa mavi bir ekranın üzerinde beyaz yazılar halinde mi geliyor.2. soylediğim şekilde ise sistemi hata vermeyen bir güne almanı öneririm.

Çevrimdışı MrvNsa.

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 1
« Yanıtla #8 : Nisan 09, 2011, 09:29:44 ÖÖ »
^^ Şimdi dediklerimi,yaparsan sorununun çözüleceğine eminim.

1)İlk masaüstünde, Sims 3 diye bir klasör oluştur.1.CD'yi tak.Bilgisayarıma gir.DVD olan kısma,sağ tıkla ve "Aç" a tıkla.Orda ki tüm dosyaları kopyala Sims 3 klasörününün içine yapıştır sonra bekliyceksin,10 dk felan.Kopyalama işlemi bittiğinde,CD1'i çıkarıp CD2'yi takın.CD2'yi de Aç deyin yukarıdaki gibi tüm dosyaları kopyalayıp,Sims 3 klasörününün içine yapıştırın ordada bekliyceksiniz 10 dk felan...Ondan sonra sonu ".exe"li olan bir dosya olcak setup ona tıkla kurulumu başlat,böyle yaparsan sorununun çözülecektir eğer başka bir sorun yoksa... :)
Dediğin gibi herşeyi yaptım. Fakat şu sonu '.exe'' li dosya nerde. Sims 3 klasöründe ise yok. :dead:

Çevrimdışı ayca16

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 14, 2011, 04:12:53 ÖS »
bana da yardım eder misiniz sims 3 medieva lın korsanını aldım yükledim ama çalıştıramıyorum şöyle bi hata veriyor :sims mediaval launcher bir hatayla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor.bu durumdan dolayı özür dileriz.işiniz yarım kaldıysa, üzerşnde çalıştığınız bilgiler kaybolmuş olbilir.                                                                 
 ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin....

Çevrimdışı Belly:)

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 1
« Yanıtla #10 : Eylül 12, 2011, 05:57:17 ÖS »
ben bu konuyla ilgili bi konu açmıstım saygıdeğer daisygirl çözülmüş demiş. Çözülmeden konuyu kapattı. Ve benimkisi oyun içiydi kurulurken hatalı değil! neyse.  sims 3'e son bir haftada TSR'den ve sizin siteden bayağı dowload yaptım.  Oyuna girdim. oynadım. yarım saat falan sonra simime bir iş yaptırırken uzadı diye hızlandırmayı 3 yaptım ve dondu. Yani ondan öncede falan yapmıstım ama bu defa böyle oldu. fare oynuyordu ama oyun dondu. masaüstüne gittim çalışmayı durdurdu çözüm arıyor falan dedi. :/ Ve windows çözüm bulamadı programı kapatacak falan dedi. sizce dowloaddan mıdır? Onun dısında yapmıyordu. (tüm stufflar ve eklentiler yüklüdür.) hepsi de internetten indirme.

aynı sorun bende de var oyunu açıyorum sim seçtim eve girdim oynamaya başladım 4 saniye sonra oyun kapanıyor.

ÇÖZÜMÜ BULDUM!

Bilgisayarım sağ tıkla özellikler<gelişmiş<sistem ayarları<performans ayarlar<veri yürütme engellemesi<Ekle<TS3.exe

bunu yaptım şuan oynuyorum.

windows 7 için olanını söyler misin? aynı şeyler çıkmıyor.
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2011, 12:59:48 ÖÖ Gönderen: Daisygirl »
♥☺

Çevrimdışı Maestril

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 21
  • legen....wait for it.....DARY!!!!!
« Yanıtla #11 : Ocak 02, 2012, 12:33:47 ÖS »
Arkadaşlar ben de pets ek paketini yaşarken aynı sorunu yaşıyorum. Sims'i yüklüyorum, update'i yapıyorum, ardından pets'i yükleyip, c.rack'i Sims'in içine yapıyorum. Ama mahalle ekranında windows çalışmayı durdurdu hatası geliyor. :(

Çevrimdışı taha1234

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #12 : Şubat 03, 2012, 01:21:03 ÖÖ »
Arkadaşlar ben sims3 pets oynuyorum . Belli bir süre oynadıktan sonra oyun Çalışmayı durdurdu hatası veriyor ve kapıyor  :dead: oyundan zevk alamıyorum her an kapanacak gibi davranıyorum  :/

Çevrimdışı burak42600

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #13 : Mayıs 10, 2012, 02:23:56 ÖS »
Arkadaşlar windows çalışmayı durdurdu probleminin en büyük hatası klasörden kaynaklanıyo bunu şöyle açıklayım oyundan atmasının nedeni oyun içindeki simgeleri windows 7 nin resim olarak açmaya çalışması açamayınca çalışmayı durdurdu hatası veriyo oyun içerisinde. Bunun da çözümü bi klasöre tıklayıp klasörün sol üst kenarından düzenle diyoruz klasör ve arama seçenekleri ordan görünüme tıklıyoruz .Herzman simge göster küçük resim gösterme seçeneğini işaretliyoruz ve oyundan atma sorunu ortadan kalkıyor. Tabiki başka bi sıkıntınız yoksa patch ve cracklerle ilgili benim denediğim bütün oyunlarda oyundan atma problemi ortadan kalktı.

Çevrimdışı maley

• Sim-Maniac
  • *
  • Sim-Puan: 166
Ynt: \"Windows Çalışmayı Durdurdu\" Hatası [Çözüldü]
« Yanıtla #14 : Mayıs 19, 2012, 05:35:13 ÖS »
Arkadaşlar ben sims3 pets oynuyorum . Belli bir süre oynadıktan sonra oyun Çalışmayı durdurdu hatası veriyor ve kapıyor  :dead: oyundan zevk alamıyorum her an kapanacak gibi davranıyorum  :/

Bende de aynısı oluyor. Sims 3 Pets ve Late Night var bende. En son yüklediğim Pets ve orijinaller. Yardımcı olun lütfen. Bu çözümlerin hepsini denedim bi işe yaramadı :S

Mesajlar Birleştirildi: Mayıs 20, 2012, 04:32:29 ÖS
Yardımcı olacak yok mu?  :/
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2012, 04:32:29 ÖS Gönderen: maley »

Çevrimdışı xxxgenxxx

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #15 : Haziran 16, 2012, 05:47:16 ÖS »
sorun ekran kartıyla alakalı olabilir..aynı sıkıntıyı bnde yaşıyordum kartımı yeniledim ve sıkıntı geçti....bilgisayarınızın performans bilgilerinede bakmanızı öneririm...

Çevrimdışı momocan

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 11
« Yanıtla #16 : Haziran 27, 2012, 10:10:18 ÖS »
Arkadaşlar bende denilen her şeyi yaptım sonuç alamadım ama sonra daha detaylı bir araştırma yaptım ve sorunu hallettim.Çözüm çok basit.İlk olarak başlattan "cmd" diye bir arama yapıyoruz ve uygulamayı başlatıyoruz.Hiç birşey silmeden "User>" in yanına bcdedit /set IncreaseUserVA 3072 yazıyoruz ama bunu yazarken boşluklara dikkat edin.Yazdıktan sonra enter'a basın,bastıktan sonra işlem başarıyla gerçekleşmiştir gibisinden bir yazı çıkar.Sorun çözülmüştür.Uygulamadan çıkın ve bilgisayarı yeniden başlatın,oyuna girdiğiniz zaman hiç bir sorun çıkmaz.Bu yaptıklarınız aynı zamanda windows sims 3 ü çalışmayı durdurdu hatasını da oyunu kaydederken çıkan errorleri de düzeltir.Oyunu oynerken hiç bir sorun yaşamazsınız,umarım söylediklerim işe yaramıştır.İyi oyunlar. ;-) Bu arada programı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın yoksa hata alırsınız.
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2014, 06:04:32 ÖS Gönderen: momocan »

Çevrimdışı ayspia

• Sim-Baby
  • *
  • Sim-Puan: 2
« Yanıtla #17 : Eylül 09, 2012, 04:18:25 ÖS »
Arkadaşlar Başka Bir Çözüm Yolu Buldum!

Eğer update ettikten sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız, yüklenmiş modlarınızı şimdilik silin çünkü modların bazıları versiyona göre oluyor. Benimki şimdi sorunsuz çalışıyor. Yardım edebildiysem ne mutlu!  :)

Çevrimdışı Volvoda

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #18 : Ekim 09, 2012, 09:46:30 ÖS »
Arkadaşlar ben internet kafeden The sims medieval aldım. Oyun iki cdde ve iki part halinde. ikisini de masaüstüne bir klasör açıp attım. daemon tools kullanarak ikisini birleştirdim. oyunu kurdum. ancak oyunu açınca "no game disc found" hatası veriyordu. c.rack yaparak bunu düzelttim. ancak bu sefer de oyun açılınca "the sims medieval çalışmayı durdurdu" yazıyor ve oyun kapanıyor. bana bir yardımcı olursanız sevinirim. internetten gördüğüm her yolu denedim bir sonuç alamadım. şunu bir öğrenirsem korsan oyunu birleştirmeyi+kurmayı+c.rack yapmayı öğretmeyi düşünüyorum...

Çevrimdışı ozzggg

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #19 : Mart 05, 2013, 05:53:04 ÖS »
ben bunu denedim ama düzelmedi . Ne yapmam gerek
windows 8
16 gb ram
64 bit
nvıdıa 2 gb ekran kartı

grafikler süper ama oyun kapanıyor.