Ağustos 29, 2014, 11:06:16 ÖS

Gönderen Konu: Bozuk görüntü  (Okunma sayısı 6789 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _Avie_

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 0
Bozuk görüntü
« : Ocak 25, 2010, 04:58:54 ÖS »

Bu görüntünün nedeni ne olabilir ? Evimde dahil heryerde aynı şey oluyor.  :/
EDİT: Görüntü kalitesinin de düştüğünü farkettim. Ama her şey olması gerektiği gibi. Lütfen yarım edin. :cry2:

.
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2010, 04:38:26 ÖS Gönderen: _Avie_ »

Çevrimdışı Takdis

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 402
  • Ödüller:
Ynt: Bozuk görüntü
« Yanıtla #1 : Ocak 25, 2010, 05:18:58 ÖS »
Görüntü kalitesi düşük ya da ekran kartın yetersiz olabilir. ;-) Kaliteyi yükseltmek için*
« Son Düzenleme: Ocak 29, 2010, 07:51:17 ÖS Gönderen: __gothic__ »

Çevrimdışı _Avie_

• Simmie
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2010, 05:22:37 ÖS »
Uzun süredir sims 3 oynuyorum ve ilk defa oldu böyle bir görüntü  :/  Ayarlarımda normal neden olduğunu anlamadım.

Çevrimdışı ernhn

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 838
« Yanıtla #3 : Ocak 25, 2010, 05:32:01 ÖS »
Eğer çok fazla download varsa olabilir .
Bazen bendede bunun gibi şeyler oluyor ama böyle değil .
Mesela bende de evler ve mekanlar en başta bulanık oluyor 1-2 dk. sonra düzeliyor .
Kullanmadığın eski downloadları Launcher'dan silmeyii dene .
Ya da bekle bir süre sonra normale döner .
~ Bir Süre Yokum ~

Çevrimdışı _Avie_

• Simmie
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2010, 05:37:20 ÖS »
Uzun süredir download yapmıyorum gayet güzel çalışıyordu birden oldu. Ve kaç gün önce başladı hala böyle. Ben bir dediğinizi yapmayı deniyim.

Mesajlar Birleştirildi: [time]Pzt 25 Oca 2010 16:49:43 GMT-2[/time]
Maalesef çözülemedi  :/  Değişik fikirleri olan var mı ?

Mesajlar Birleştirildi: Ocak 26, 2010, 05:33:57 ÖS
Lütfen yardım edin  :cry2:
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2010, 05:33:57 ÖS Gönderen: _Avie_ »

Çevrimdışı perfect.life

• Sim-Fanatic
  • *
  • Sim-Puan: 119
« Yanıtla #5 : Ocak 27, 2010, 07:50:23 ÖS »
Oyun grafikleri çökmüş gibi görünüyor downloadlar yapabilir ekran kartı tabanlı bir sorun olabilir.
Wir Leben Autos

Çevrimdışı BayanCasper

• Sim-Professor
  • *
  • Sim-Puan: 459
  • BayanCasper ★
    • Made by BayanCasper ★ SimsTR
« Yanıtla #6 : Ocak 27, 2010, 10:23:33 ÖS »
Kesinlikle ekran kartın ilgili bir sorun. The sims 2 de benimde başıma geldi, (Tabi seninki gibi korkunç boyutta değildi, bende sadece bir kaç eşyada böyle abuk sabuk grafik kayması oluyordu.) çıldırmak üzereydimki son çare ekran kartımı değiştirdim tüm sorun halloldu. :-) Birde bende eşyalarda grafik kayması olduğunda eşyayı silip yenisi alıyordum geçiyordu bazende kendi kendine geçiyordu ama seninki epey ileri boyutta. Kesinlikle ekran kartını değiştirmeni tavsiye ederim. :-)

Çevrimdışı _Avie_

• Simmie
  • *
« Yanıtla #7 : Ocak 28, 2010, 12:15:54 ÖS »
Peki teşekkür ederim (:

Çevrimdışı pinarrsude

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #8 : Mart 27, 2011, 01:34:08 ÖÖ »
mrb bende sıms 3 oynuyorum butun ek paketlerımde yuklu ama ılk cocugum normal dogdu sonrakı cocuklar tahta seklınde doguyor napmam lazım yardım edın lutfen :(

Çevrimdışı staryum007

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #9 : Nisan 30, 2011, 07:35:13 ÖS »
%59,5 ekran kartından kaynaklanıyor. Bunun için ekran kartının Intel mi, ATI mi, yoksa NVİDİA mı olduğu ve ekran kartı seri nosu ile birlikte ekran kartının sitesine girip seri nosunu yazıp güncelleştirmesini indirmen gerekir. Öte yandan ise %40,5'i de oyunun içinden optionstan ekran detayının normal veya normalin üzerine çıkarmalısın.  :red:

Mesajlar Birleştirildi: Nisan 30, 2011, 07:37:10 ÖS
Birde bilgisayarının markası ve laptop mu masaüstü olduğunu da öğrenebilirsen iyi olur. ona göre ekran kartı fiyatı söylerim sana değiştirmek istersen.
:D Sims 3 Oyuncusu Burada :D

Çevrimdışı altux

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 11
« Yanıtla #10 : Haziran 11, 2011, 10:56:24 ÖS »
resimlerde hep uzaktan bakmışsın.yakınlaşıp biraz bekle.bende de  hep böyle oluyor.bunu yapınca geçiyor.

Çevrimdışı irems192

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 6
  • Çok sorun yaşıyorum :D Sorularım çok olabilir .D
« Yanıtla #11 : Haziran 12, 2012, 01:01:27 ÖS »
Aynısı şu anda benimde başıma geliyor bir sims3pack dosyasından kaynaklı :(. Çözümü cidden nedir? Üstelik ben bilgisayardan tamamen kaldırıp yeniden yüklememe rağmen devam ediyor. Orjinal de oyun.  :cry2:
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2012, 01:07:58 ÖS Gönderen: irems192 »
Çalışmalarım benim hayatım.

►stardoll~ss◄

Çevrimdışı Daisies

• Sim-Master (Yönetici)
  • Sim-Puan: 156
    • Greenpeace
« Yanıtla #12 : Haziran 12, 2012, 08:17:42 ÖS »
%59,5 ekran kartından kaynaklanıyor. Bunun için ekran kartının Intel mi, ATI mi, yoksa NVİDİA mı olduğu ve ekran kartı seri nosu ile birlikte ekran kartının sitesine girip seri nosunu yazıp güncelleştirmesini indirmen gerekir. Öte yandan ise %40,5'i de oyunun içinden optionstan ekran detayının normal veya normalin üzerine çıkarmalısın.  :red:

Birde bilgisayarının markası ve laptop mu masaüstü olduğunu da öğrenebilirsen iyi olur. ona göre ekran kartı fiyatı söylerim sana değiştirmek istersen.

Yazanları okusanız nasıl olur?

Soru sormadan önce bir zahmet yazılanları okuyun!

Çevrimdışı irems192

• Simmie
  • *
  • Sim-Puan: 6
  • Çok sorun yaşıyorum :D Sorularım çok olabilir .D
« Yanıtla #13 : Haziran 12, 2012, 08:23:33 ÖS »
Sağ olsun bir abim sabah buraya yazdıktan sonra Team'den yardım etti, sanırım cidden ekran kartını değiştirmeliyim. Sanırım bu problemi olan herkesin ekran kartını değiştirmesi gerekiyor.
Çalışmalarım benim hayatım.

►stardoll~ss◄

Çevrimdışı Jako11

• Sim-Fan
  • *
  • Sim-Puan: 8
  • Sims 3 Seasons <3
« Yanıtla #14 : Ekim 17, 2012, 11:41:04 ÖÖ »
Sorunun aynısı bendede var daha dün yüklemiştim sims i böyle oldu ekran kartını güncelledim ama zaten güncel dedi şimdi silip baştan yüklüyorum gene böyle olursa bunun çözümü ne olucak merak ediyorum (Belki yeni bir kasa.. yok ya çok zor  :lol: )

Yok aynı hala feci derece bozuk görüntüler yani adam gözükmüyo o derece :D kasabanın ortasında 3 4 tane biçimsiz bir şekilde sivri dağlar var :D çok komik bi görüntü ama çok sinir bozucu yeni bi bilgisayarmı almam gerek şimdi pf :/  :dead: :dead:
« Son Düzenleme: Ekim 17, 2012, 01:37:05 ÖS Gönderen: Jako11 »
SONS OF ANARCHY&SAM CROW

Chips&Jax&Opie&Bobby

Çevrimdışı Jako11

• Sim-Fan
  • *
  • Sims 3 Seasons <3
Bozuk görüntü yardım lütfen
« Yanıtla #15 : Ekim 23, 2012, 01:39:13 ÖS »
Arkadaşlar böyle bir konu forumda var fakat kimse cevap vermedi bende güncel olarak baştan açmak istedim

Sims 3 ü yükledim kısa bir süre önce fakat oyuna girdiğimde kasabada siyah siyah boşluklar oluşuyor karakter yarım gözüküyor siyah siyah kesik gibi (Tanımlayamıyorum :D )

Oyunu sildiğim için ekran görüntüsü veremiyorum özür dilerim ama başka kişilerinde başına gelmiştir bu kesin

Ekran kartımı güncelledim düzelmedi Markası ATI Radeon HD 4300/4500 Series (Eski sanırsam :D )

Ve son olarak arkadaşlar birşey fark ettim bu bütün oyunlarda böle oluyor bir tek sims 3 te değil sistem derecelendirmesinde Grafik notu 3,9 du 3,7 ye düşmüş sanırsam ondan bununla ilgili bilgisi olan veya önceden başına gelip düzelte bilen birileri varsa lütfen yardım edebilirmi ?? Çünkü çıldırmak üzereyim yeni bir pc de almıyolar ühühü :D
SONS OF ANARCHY&SAM CROW

Chips&Jax&Opie&Bobby

Çevrimdışı Knuckles The RedLion™

• Rated "M for Mature" Lion
  • Sim-God (Admin)
  • Sim-Puan: 1792
  • God of ROAR - Master Lion
Ynt: Bozuk görüntü yardım lütfen
« Yanıtla #16 : Ekim 23, 2012, 08:51:30 ÖS »
başka oyunlarda da sorun yaşaman makinende büyük ihtimalde ekran kartında donanımsal bir sorun olduğunu gösterir.
Bunu teknik servise götürmedende çözemesin.

SimsTR: Restraint Control Technique Number Zero: RELEASE! 

Çevrimdışı SophiaPotter

• Sim-Baby
  • *
« Yanıtla #17 : Ekim 23, 2012, 10:28:44 ÖS »
Aynı sorun bende de var arkadaşın paylaştığı gibi evimde de aynı şekilde oluyor forumlarda yazan herşeyi okudum tam 3 gündür bu sorunun düzeltilmesiyle alakalı bilgi arıyorum açıkçası sorunumun düzelmesine yarayacak mantıklı bir çözüm yolu göremedim..Generations ek paketi var onu sildim ve bu forumda yer alan silme yönergelerine göre sildim ve kaldırdım yönergeleri izleyerek yeniden yükledim..Sistem özelliklerimin yeterli olduğunu düşünüyorum ama bu herkesin başına geliyorsa yoksa oyunla ilgili bir sorun mu merak içindeyim bunun nasıl düzeleceğine dair bir cevap alabilirsem sevinirim...

Çevrimdışı Jako11

• Sim-Fan
  • *
  • Sims 3 Seasons <3
Ynt: Bozuk görüntü yardım lütfen
« Yanıtla #18 : Ekim 23, 2012, 10:48:13 ÖS »
pf onlarda dünyanın parasını istiyorlar sonrada düzeltemiyolar değiştirmek lazım diyorlar tam kafayı yiyorum :D

En iyisi yeni bir o zaman zaten bilgisayarı 2009 da aldım :D Cevap için teşekkürler
SONS OF ANARCHY&SAM CROW

Chips&Jax&Opie&Bobby

Çevrimdışı Jako11

• Sim-Fan
  • *
  • Sims 3 Seasons <3
« Yanıtla #19 : Ekim 23, 2012, 11:55:48 ÖS »
bendede var aynı sorun başka oyunlardada oluyorsa ekran kartında sorun varmış :/ benim bütün oyunlarım böle oluyo malesef cıldırmak üzereyim
SONS OF ANARCHY&SAM CROW

Chips&Jax&Opie&Bobby